Informacje

Godziny otwarcia

Galeria Jurajska:

poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00

niedziela: 10:00 - 21:00

Cinema City:

przez cały tydzień: 10:00 - 22:45

Kontakt

Adres:

Galeria Jurajska

Aleja Wojska Polskiego 207

Częstochowa

Punkt informacyjny: Tel. 34 347 81 10

Sekretariat biura: Tel. 34 347 81 00

E-mail: galeriajurajska@gtc.com.pl

Parking

Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej udostępniamy DARMOWY WIELOPOZIOMOWY PARKING mogący pomieścić blisko 2000 samochodów.

Planujesz przyjazd autobusem lub samochodem mającym powyżej 2 m? Skorzystaj z przestronnego i bezpłatnego parkingu autokarowego znajdującego się tuż przy wejściu od strony DK1. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca pod nr tel. 034 399 12 00

Dojazd

Autobusem:

dojazd autobusem na przystanek do Galerii Jurajskiej liniami:

100, 124

Taxi:

telefon: 34 19191

Samochodem:

Karta podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa?

Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników oraz klientów.

Jak działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Jurajskiej akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

Jak można ją zakupić?

  • W punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej.

  • On-line: TUTAJ

Jak można sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

  • na stronie internetowej: linki poniżej (pod zdjęciem odpowiedniej karty)
  • w Punkcie Informacyjnym Galerii Jurajskiej
  • dzwoniąc na infolinię operatora: +48 22 188 19 09
  • skanując smartfonem QR code znajdujący się na karcie

Karty wydawane obecnie (od 5.11.2022)

STAN ŚRODKÓW
AKTYWACJA KARTY
REGULAMIN

Karty wydawane przed 5.11.2022

STAN ŚRODKÓW
REGULAMINWszelkie problemy związane z kartami możecie zgłaszać bezpośrednio wydawcy, dzwoniąc od numer telefonu: +48 22 188 19 09Zamówienia dla firm

Karta Podarunkowa to elegancki sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników. Zapakowana w gustowne etui może również stanowić znakomity podarunek dla Twoich klientów. Kupując karty podarunkowe wpłacasz tylko kwotę zasilenia kart. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opat.

Zainteresowanych nabyciem Kart Podarunkowych zapraszamy do Punktu Informacyjnego. Płatności dokonywane są jedynie kartą płatniczą.

Dla mediów

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
e-mail: tomasz.pietrzak@guaranapr.pl

Wynajem

W przypadku zainteresowania wynajmem powierzchni handlowej lub reklamowej na terenie Galerii Jurajskiej, prosimy o przesyłanie zapytań na adres: galeriajurajska@gtc.com.pl lub aborecka@gtc.com.pl

O Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku.

Galeria Jurajska

Galeria Jurajska usytuowana jest w Alei Wojska Polskiego 207 - przebiegającym przez całą Częstochowę fragmencie drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 000 mkw., z czego 49 000 mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych. Dla wielu z nich jest to debiut na lokalnym rynku handlowym. Swoje sklepy w Galerii Jurajskiej mają tak znane marki jak m.in. H&M, ZARA, TK Maxx, Massimo Dutti, Stradivarius, Reserved, House, Cropp i Sinsay. Ponadto w ofercie można znaleźć sklepy Euro RTV AGD, Jysk, Rossmann, Super Pharm, Douglas, Sephora, Apart, YES, W.Kruk i wiele innych. Operatorem spożywczym galerii jest Biedronka.

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu 25 lat działalności, GTC wybudował w Europie Środkowo-Wschodniej 76 nowoczesnych obiektów biurowych i handlowych o wysokim standardzie, o łącznej powierzchni ponad 1,3 mln mkw.

GTC

Obecnie GTC aktywnie zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych, na który składa się 54 budynków komercyjnych oferujących 854 tys. mkw. powierzchni biurowej i handlowej do wynajęcia w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 420 tys. m kw. powierzchni komercyjnej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 54 tys. m kw. są w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

W 2020 r., GTC opublikowało swój pierwszy raport ESG, podsumowujący 25-letnią aktywność Grupy na sześciu rynkach nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Raport jest dostępny na stronie www.esg.gtc.com.pl.

Więcej na: www.gtc.com.pl