Informacje

Godziny otwarcia

Galeria Jurajska:

poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00

niedziela: 10:00 - 21:00

Cinema City:

przez cały tydzień: 10:00 - 22:45

Kontakt

Adres:

Galeria Jurajska

Aleja Wojska Polskiego 207

Częstochowa

Punkt informacyjny: Tel. 34 347 81 10

Sekretariat biura: Tel. 34 347 81 00

E-mail: galeriajurajska@gtc.com.pl

Parking

Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej udostępniamy DARMOWY WIELOPOZIOMOWY PARKING mogący pomieścić blisko 2000 samochodów.

Planujesz przyjazd autobusem lub samochodem mającym powyżej 2 m? Skorzystaj z przestronnego i bezpłatnego parkingu autokarowego znajdującego się tuż przy wejściu od strony DK1. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca pod nr tel. 034 399 12 00

Dojazd

Autobusem:

dojazd autobusem na przystanek do Galerii Jurajskiej liniami:

10 12, 20, 21, 24, 26, 31, 32, 34, 35, 53, 57, 58, 59, 65, 67, 68

Taxi:

telefon: 34 19191

Samochodem:

Karta podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa?

Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników oraz klientów.

Jak działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Jurajskiej akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

Jak można ją zakupić?

  • W punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej. Kartę podarunkową możesz zakupić w Punkcie Informacyjnym Galerii Jurajskiej i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 1000 zł, płatności dokonywane są jedynie kartą płatniczą. Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu godziny od jej zakupu.

  • On-line. Wystarczy wejść pod adres https://galeriajurajska.flex-e-card.pl i zamówić wybierając kwotę doładowania z przedziału od 30 do 1000 zł. Płatności dokonujecie on-line, następnie dzięki usłudze click&collect możecie odebrać kartę w Punkcie Informacyjnym Galerii Jurajskiej lub zostanie ona wysłana pod wskazany w zamówieniu adres. Kartę kupioną w Internecie trzeba aktywować online – można to zrobić wchodząc na stronę TUTAJ

Jak można sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

  • na stronie internetowej: linki poniżej (pod zdjęciem odpowiedniej karty)
  • w punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej
  • dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923. Infolinia jest czynna w godzinach 9:00 – 20:00 od poniedziałku do soboty oraz w godzinach 10:00 – 20:00 w niedziele handlowe.
  • Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem

Karty wydawane obecnie

STAN ŚRODKÓW
REGULAMIN

Karty wydawane do 9.2021

STAN ŚRODKÓW
REGULAMIN
FAQZamówienia dla firm

Karta Podarunkowa to elegancji sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników. Zapakowana w gustowne etui może również stanowić znakomity podarunek dla Twoich klientów. Kupując karty podarunkowe wpłacasz tylko kwotę zasilenia kart. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opat.

Zainteresowanych nabyciem Kart Podarunkowych poprzez Zamówienie zapraszamy do kontaktu z Punktem Informacyjnym, bądź Flex-e-card (telefonicznie lub mailowo).

Po podaniu swojego adresu mailowego, imienia oraz nazwiska osoby zainteresowane nabyciem kart zostaną „zaproszeni” za pomocą maila na konkretną stronę internetową, z pomocą której złożą zamówienie.

Dla mediów

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
e-mail: tomasz.pietrzak@guaranapr.pl
phone: 509 106 256

Wynajem

W przypadku zainteresowania wynajmem powierzchni handlowej lub reklamowej na terenie Galerii Jurajskiej, prosimy o przesyłanie zapytań na adres: galeriajurajska@gtc.com.pl lub asuda@gtc.com.pl

O Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku.

Galeria Jurajska

Galeria Jurajska usytuowana jest w Alei Wojska Polskiego 207 - przebiegającym przez całą Częstochowę fragmencie drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 000 mkw., z czego 49 000 mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych. Dla wielu z nich jest to debiut na lokalnym rynku handlowym. Swoje sklepy w Galerii Jurajskiej mają tak znane marki jak m.in. H&M, ZARA, TK Maxx, Massimo Dutti, Stradivarius, Reserved, House, Cropp i Sinsay. Ponadto w ofercie można znaleźć sklepy Euro RTV AGD, Jysk, Rossmann, Super Pharm, Douglas, Sephora, Apart, YES, W.Kruk i wiele innych. Operatorem spożywczym galerii jest Biedronka.

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 68 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

GTC

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 42 budynków komercyjnych oferujących 698.000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 388.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 85.000 jest w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

Więcej na: www.gtc.com.pl