Informacje

Godziny otwarcia

Galeria Jurajska:

poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00

niedziela: 10:00 - 21:00

Cinema City:

przez cały tydzień: 10:00 - 22:45

Kontakt

Adres:

Galeria Jurajska

Aleja Wojska Polskiego 207

42-202 Częstochowa

Punkt informacyjny: Tel. 34 347 81 10

Sekretariat biura: Tel. 34 347 81 00

E-mail: galeriajurajska@gtc.com.pl

Parking

Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej udostępniamy DARMOWY WIELOPOZIOMOWY PARKING mogący pomieścić blisko 2000 samochodów oraz 4 parkingi przyległe. Łącznie do dyspozycji klientów 2300 miejsc parkingowych.

Regulamin parkingu - TUTAJ.

Planujesz przyjazd autobusem lub samochodem mającym powyżej 2 m? Skorzystaj z przestronnego i bezpłatnego parkingu autokarowego znajdującego się tuż przy wejściu od strony DK1.

Dojazd

Autobusem / PKS:

dojazd na przystanek pod Galerią Jurajską liniami:

10, 12, 20, 23, 24, 32, 34,

PKS 165

Taxi:

telefon: 34 19191

Samochodem:

Dla mediów

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
e-mail: tomasz.pietrzak@guaranapr.pl

Wynajem

W przypadku zainteresowania wynajmem powierzchni handlowej lub reklamowej na terenie Galerii Jurajskiej, prosimy o kontakt:

e-mail: galeriajurajska@gtc.com.pl

O Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku.

Galeria Jurajska

Galeria Jurajska usytuowana jest w Alei Wojska Polskiego 207 - przebiegającym przez całą Częstochowę fragmencie drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 000 mkw., z czego 49 000 mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych. Dla wielu z nich jest to debiut na lokalnym rynku handlowym. Swoje sklepy w Galerii Jurajskiej mają tak znane marki jak m.in. H&M, ZARA, TK Maxx, Bershka, Stradivarius, Reserved, House, Cropp i Sinsay. Ponadto w ofercie można znaleźć sklepy Euro RTV AGD, Jysk, Rossmann, Super Pharm, Douglas, Sephora, Apart, YES, W.Kruk i wiele innych. Operatorem spożywczym galerii jest Biedronka.

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu 25 lat działalności, GTC wybudował w Europie Środkowo-Wschodniej 76 nowoczesnych obiektów biurowych i handlowych o wysokim standardzie, o łącznej powierzchni ponad 1,3 mln mkw.

GTC

Grupa GTC jest wiodącym inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej. W ciągu prawie 30 lat działalności, GTC wybudował w Europie Środkowo-Wschodniej 82 nowoczesnych obiektów biurowych i handlowych o wysokim standardzie, o łącznej powierzchni 1,4 mln m kw. Obecnie GTC aktywnie zarządza portfelem nieruchomości komercyjnych, na który składa się 46 budynków komercyjnych oferujących ok. 754 tys. m kw. powierzchni biurowej i handlowej do wynajęcia w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 500 tys. m kw. powierzchni komercyjnej w stolicach Europy Środkowo Wschodniej, z których ponad 51 tys. m kw. są w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu.

W 2020 r., GTC opublikowało swój pierwszy raport ESG, podsumowujący 25-letnią aktywność Grupy na sześciu rynkach nieruchomości w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Raport jest dostępny na stronie www.esg.gtc.com.pl.

Więcej na: www.gtc.com.pl