Zakupy ze stylistką

Bezpłatne spotkanie ze stylistką

Chcielibyście zmienić swój sposób ubierania się? Macie dość kupowania ubrań, które jeszcze z metkami przez lata wiszą w szafie? Zastanawiacie się, jak ukryć mankamenty swojej sylwetki i podkreślić jej walory?

Z myślą o osobach poszukujących swojego stylu i chcących zmian, Galeria Jurajska uruchomiła bezpłatną usługę profesjonalnej stylistki. Taka porada to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby poddać się metamorfozie, odświeżyć swoją szafę oraz nauczyć się kupowania ubrań, w których czują się wygodnie i atrakcyjnie.

Jeśli więc stoicie przed wyzwaniem zmian - pozwólcie, że Wam doradzimy.

Z naszą stylistką przeanalizujecie swój dotychczasowy sposób ubierania się, poszukacie wspólnie nowego stylu dla siebie, w końcu - wybierzecie się na owocne zakupy. Jej porada to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zmian w szafie w związku np. z: porą roku, wielkim życiowym wydarzeniem, nową pracą, nowym rozdziałem w życiu lub imprezą (ślubem, studniówką).

Spotkanie ze stylistką odbywa się w luźnej i przyjacielskiej atmosferze. W jego trakcie omawiacie swój dotychczasowy styl, cel metamorfozy,  a następnie odwiedzacie sklepy Galerii Jurajskiej przymierzając lub kupując ubrania, które w końcu będą pasowały do Waszej osobowości, nastroju i co najważniejsze - sylwetki. Macie na to do 2 godzin! 

Z porady stylistki może skorzystać każdy - zapraszamy na konsultacje zarówno Panie, jak również Panów. Wspólnie ze stylistką możecie zaplanować zmianę swojego image, uporządkować swój styl, a nawet... dobrać okulary. O tym, jak wygląda konsultacja decydujecie sami!

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami usługi - Uwaga! Zmiana od 01.02.2021 r.

Jak się umówić?

  1. Wypełnijcie krótki test sylwetki;
  2. Wybierzcie na poniższym planie dogodny dla siebie dzień i godzinę konsultacji oraz wypełnijcie formularz zgłoszeniowy;
  3. Przyjdźcie na umówione spotkanie.

I tyle. Czekamy na Was, ciekawi Waszych zmian.

Przebieg bezpłatnej konsultacji:

O tym, jak wygląda konsultacja decydujecie Wy.

  1. Zaczynacie od luźnej rozmowy, omówienia oczekiwań i potrzeb;
  2. Następnie wspólnie ze stylistką analizujecie swoją sylwetkę i problem (jeśli taki jest);
  3. Na podstawie rozmowy otrzymujecie praktyczne rozwiązania. Na tym etapie wspólnie ze stylistką możecie wybrać się do sklepów i poprzymierzać ubrania. Możecie również wybrać się na prawdziwy shopping. Macie wówczas okazję zrobić zakupy pod okiem profesjonalistki.

Konsultacje prowadzi Tatiana Szczęch

Stylistka i doradca wizerunkowy z 10-letnim doświadczeniem w branży. Doradza klientom indywidualnym i biznesowym, wykłada i szkoli oraz produkuje i stylizuje sesje zdjęciowe.

Swoją wiedzą dzieli się także za pośrednictwem mediów. Ekspert HR Polska ds. wizerunkowych oraz współzałożycielka portalu Spell Your Shape. Styl to słowo-klucz w jej pracy i podejściu do świata. Pomaga go odnaleźć i zatrzymać.

www.tatianaszczech.pl

Terminarz spotkań

Wybierz interesujący Cię dzień i godzinę, a następnie wypełnij krótki formularz zgłoszeniowy:

2022-10-04
  • 10:00 - 11:30 / termin zajęty
  • 12:00 - 13:30 / termin zajęty
  • 14:00 - 15:30 / termin zajęty
  • 16:00 - 17:30 / termin zajęty
Zamknij

Wypełnij formularz zgłoszeniowy