Praca

‹‹ Wróć do ofert pracy

 

McDONALD‘S

Stanowisko: Pracownik restauracji

Sklep/marka: McDONALD‘S

Opis wymagań:

Pracownik Restauracji McDonald's

Wynagrodzenie miesięczne to minimum 2956 brutto a możesz zarobić nawet 3700 brutto.

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji na temat maksymalnego wynagrodzenia, warunków pracy umów się już dziś na rozmowę kwalifikacyjną.

Szukasz pracy, którą bez trudu pogodzisz z innymi zobowiązaniami? Szukasz miejsca, w którym rozwiniesz umiejętności, które przydadzą się w wielu sytuacjach? Chcesz pogodzić elastyczność ze stabilnością zatrudnienia i pewnymi warunkami?

Witamy w McDonald's Częstochowa ul. Wojska Polskiego 207 tel. 660 773 500  lub 784 032 286

Bezpieczeństwo

Zacznijmy od najważniejszego: bezpieczeństwo naszych kandydatów i pracowników jest dla nas priorytetem. W związku z tym w restauracjach stosujemy obecnie zaostrzone środki bezpieczeństwa (m.in. dezynfekcja, stosowanie maseczek oraz rękawiczek).

Co zyskasz, pracując w McDonald's?

- Bez trudu pogodzisz pracę z innymi zobowiązaniami. Nauka lub studia, opieka nad dziećmi lub wnukami, a może po prostu czasochłonne hobby? Od tego jest możliwość pracy również tylko w weekendy! Oferujemy pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy oraz godzin na grafiku według potrzeb pracownika.

- Jesteśmy mistrzami szkolenia. Nauczymy Cię nie tylko zasad pracy w restauracji, ale też komunikacji i pracy w zespole. Rozwiniesz wiele cennych umiejętności, które na pewno Ci się przydadzą - i zawodowo, i prywatnie.

- Chcesz awansować? Świetnie. Mamy jasną (i w wielu przypadkach bardzo szybką) ścieżkę awansu i wiele przykładów osób, które przeszły na wyższe stanowiska w niedługim czasie od zatrudnienia. Dzięki temu możesz otrzymać premię, podwyżkę i zarabiać więcej pieniędzy.

- Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa: zapewniamy więc umowę o pracę (tak, każdemu), wypłatę do 10. każdego miesiąca i stabilne miejsce pracy w tych trudnych czasach.

- Gwarantujemy pełnopłatne urlopy oraz świadczenia chorobowe, a także przerwę na odpoczynek oraz darmowy posiłek we wszystkie niedziele niehandlowe oraz święta.

- Na start dostajesz od nas uniform oraz obuwie, za pranie otrzymanej odzieży otrzymujesz 0,30 zł ekwiwalentu do każdej przepracowanej godziny.

- Ponadto dodatek do pracy w porze nocnej - 20% do każdej godziny.

- Bezpłatne napoje w trakcie pracy i w pierwszym dniu pracy otrzymasz bezpłatny posiłek.

- Kartę Medicover Sport w atrakcyjnej cenie.

- Organizujemy zajęcia edukacyjne, sportowe dla naszej Załogi

- Organizujemy różnego rodzaju konkursy oraz mamy atrakcyjny system premiowy, a także dla najbardziej zaangażowanych vouchery.

- Dla dzieci naszych pracowników oraz samych pracowników czekają prezenty i zestawy z okazji Mikołaja, Dnia Dziecka oraz innych okoliczności.
- Imprezy integracyjne.
- Do wynagrodzenia dokładamy: bonifikartę (znajomi i rodzina na pewno ucieszą się, kiedy wspólnie wpadniecie na burgera i... zapłacicie mniej), zniżki pracownicze (z nich skorzystasz w godzinach pracy).
- Ta oferta nie byłaby tak dobra, gdyby nie nasza legendarna atmosfera. Poczujesz się z nami, jak wśród dobrych znajomych. Do tego zawsze możesz liczyć na wsparcie przełożonych i kolegów. Serio, pracujemy ramię w ramię.


Czego oczekujemy?

- Chęci do pracy, otwartości i komunikatywności - to na początek wystarczy. O resztę zadbają nasi instruktorzy, którzy też zaczynali od stanowiska pracownika restauracji, a dziś wiedzą, jak uczyć innych.

- Przyda Ci się nastawienie na pracę zespołową - jesteśmy zgraną drużyną i szukamy osób, które potrafią współpracować.

- Jak w każdej restauracji konieczne jest posiadanie badań sanitarno-epidemiologicznych (jeśli ich nie masz, będziesz mieć czas, żeby je zrobić).

- Nie wymagamy doświadczenia w gastronomii.

- Zapraszamy również osoby z niepełnosprawnością.


Jak wygląda praca?

- Na początku przechodzisz przez wszystkie stanowiska i po kolei uczysz się pracy na każdym z nich. Spokojnie, nikt z nas tego na początku nie umiał - wszystkiego Cię nauczymy.
- Przygotowujesz posiłki, obsługujesz gości; dbasz o to, żeby było pysznie i zgodnie ze standardami, oraz by goście poczuli naszą gościnność.

W McDonald's promujemy kulturę równych szans zatrudnienia. Angażujemy się w tworzenie otwartego i integrującego środowiska pracy, w którym różnorodność zespołu jest jego wartością, a wszyscy pracownicy traktowani są z godnością i szacunkiem.

Informacje dodatkowe:

Tel. 660 773 500 lub 784 032 286.