Gremedig Punkt Szczepień

Zdrowie i uroda

Gremedig Punkt Szczepień

zobacz na planie

poziom: 2

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Opis

Od teraz w Galerii Jurajskiej połączysz przyjemność z zakupów z pożytecznym, zapewniając siebie i swoim bliskim ochronę przed COVID-19.

W naszej galerii, w jednym z lokali, na 2. piętrze stworzyliśmy komfortowy punkt szczepień. Zajrzeć do niego może każdy chętny. Nie trzeba się wcześniej rejestrować. Można wejść i spontanicznie się zaszczepić.

Punkt położony jest przy alei handlowej i wśród sklepów, przez co łatwo do niego trafić.

Ulokowany jest także w sąsiedztwie windy, schodów i wyjścia na parking, co znacząco ułatwia dotarcie do niego, zwłaszcza osobom starszym. Dodatkowo sąsiaduje ze strefą akwarystyczną, w której można oczekiwać na szczepienie.

W punkcie szczepione będą:

- osoby, które ukończyły 18 r.ż.,
- dzieci i młodzież powyżej 5 r.ż. UWAGA! W przypadku młodzieży pomiędzy 5 a 16 r.ż. konieczne jest wcześniejsze umówienie wizyty,
- turyści i osoby będące przejazdem w Częstochowie,
- osoby zaszczepione już pierwszą dawką - w punkcie istnieje także możliwość przyjęcia drugiej dawki szczepionki. Punkt realizuje także szczepienia dawką dodatkową.

Jeśli chodzi o dostępność szczepionek, na miejscu będzie można skorzystać zarówno z jednodawkowych firmy Johnson&Johnson, jak również dwudawkowych: AstraZeneca, Moderna lub Pfizer.

Punkt działać będzie do odwołania w godzinach pracy galerii.

Sama procedura szczepienia w punkcie będzie uproszczona. Zainteresowani muszą mieć przy sobie tylko dokument tożsamości i na miejscu wypełnić stosowny, obowiązkowy formularz kwalifikacyjny.

Za szczepienia w Galerii Jurajskiej odpowiedzialne jest Gremedig, który w Częstochowie prowadzi już jeden punkt przy ul. Chłopickiego 16.