Befado

Obuwie i galanteria skórzana

Befado

zobacz na planie

poziom: 1

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Opis

BEFADO -  polskie, wyjątkowe obuwie, tworzone z sercem dla największych skarbów

Buciki Befado zaprojektowane są według najnowszych trendów mody, zgodnie z życzeniami najmłodszych klientów. Zachwycają ciekawymi połączeniami kolorystycznymi oraz aplikacjami, które z osobna skierowane są dla dziewczynek i chłopców. Najlepsze tkaniny i dodatki  krajowych i zagranicznych producentów sprawiają, że nie ma drugiej takiej firmy w Polsce z tak kolorową i zróżnicowaną ofertą.
Wybór obuwia jest ogromny. Każdy może coś wybrać dla swojego dziecka z bardzo różnorodnej oferty modeli trampek, balerin, trzewików, półbutów oraz sandałków. Konstrukcja obuwia pozwala na to, aby mogły służyć jako obuwie domowe, jak i na zewnątrz w okresie letnim.

Buty Befado posiadają:

- oddychającą, lekką, elastyczną, wyprofilowaną podeszwę sprawiającą, że stopy dziecka nie męczą się przy chodzeniu i zabawie;
- naturalną wyściółkę wchłaniającą pot wytwarzany przez stopy dziecka;
- wysokie i szerokie czubki butów odpowiednie do promieniście ułożonych, ruchliwych paluszków;
- odpowiednie zapięcie: gumki, rzepy, sznurówki, zapinki - ułatwiające dopasowanie do stopy oraz ułatwiające założenie obuwia;
- usztywnioną tylną część buta (tzw. zapiętek) stabilizującą piętę.

Każdy but zaprojektowany i wytworzony jest z dużą troską o zdrowie i wygodę rozwijających się stópek dziecka pod ścisłą kontrolą ortopedów, co potwierdza nadany bucikom dziecięcym znak „Zdrowa Stopa" przyznawany przez Instytut Przemysłu Skórzanego w Łodzi, oddział w Krakowie. Jest on gwarancją, że produkowane obuwie zapewnia prawidłowy rozwój stóp dziecka w pierwszych latach jego życia. Obuwie Befado przeznaczone jest dla dzieci, które stawiają pierwsze kroki i z powodzeniem może służyć do nauki chodzenia.