Café Świat Książki

Restauracje i kawiarnie

Café Świat Książki

zobacz na planie

poziom: 1

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Opis

Café Świat Książki to nowoczesna i wygodnie zaaranżowana przestrzeń w księgarni, doskonała do spotkań oraz relaksu z książką przy dobrej kawie i ciastku.

- Mocną kawę poproszę!
- Mocną kawę w smaku czy mocno pobudzającą?

Paradoksalnie te dwie rzeczy zazwyczaj nie idą ze sobą w parze! Intensywne w smaku espresso łączymy często z dużą ilością kofeiny, tymczasem to naprawdę niewiele w porównaniu do kawy przelewowej.

Ale Café Świat Książki to nie tylko dobra kawa (różnego rodzaju espresso, klasyczne napoje, kawy smakowe i mrożone), lecz także herbaty, smoothie, sezonowe słodkości i kawiarniane menu dla dzieci.

Kawiarnia znajduje się w Księgarni Świat Książki.

Księgarnie Świat Książki to sieć blisko 150 salonów na terenie całej Polski, których oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę - od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i tekstylne, zabawki, gry oraz zestawy kreatywne, a w wybranych punktach - płyty muzyczne, w tym również winylowe oraz filmy.

Klienci Księgarń Świat Książki mogą korzystać ze stałej akcji promocyjnej: „druga książka -50%", która obejmuje nowości i aktualizowana jest co miesiąc. Sieć wspiera Duże Rodziny - w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów.

We wszystkich księgarniach można bezpłatnie odbierać zamówienia złożone w sklepie internetowym swiatksiazki.pl.