Aktualności

Targi Budowlane w Galerii Jurajskiej

Marzysz o własnym domu, ale nie wiesz od czego zacząć?
A może już „budujesz się" i szukasz rozwiązań, dzięki którym Twój dom będzie ciepły, nowoczesny i bezpieczny?

Koniecznie zajrzyj na organizowane w Galerii Jurajskiej 27 i 28 kwietnia Targi Budowlane.

To wydarzenie, dzięki któremu nie tylko zaplanujesz budowę domu, ale także wyposażysz go w taki sposób, aby czuć się w nim komfortowo.

Na przygotowanych przez wystawców stoiskach zobaczysz m.in. nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne związane z budownictwem, dzięki którym nie tylko stworzysz dom marzeń, ale także sprawnie zrealizujesz jego budowę.

Targi to także okazja do tego, aby zadbać o swój portfel i środowisko, sięgając po najnowsze technologie i innowacje. Wśród wystawców nie zabraknie bowiem firm oferujących OZE, czyli odnawialne źródła energii, takie jak np. panele fotowoltaiczne.

To nie koniec. Dzięki wydarzeniu zapoznasz się także z ofertą pomp ciepła i dowiesz się, jak działają. Co więcej, wystawcy pokażą także, jak optymalnie korzystać z klimatyzacji w domu, aby nie marnować energii, a jednocześnie zapewnić sobie wygodę w upalne lato.

Na targach nie zabraknie także firm zajmujących się wykończeniem i wyposażeniem wnętrz. Jeśli szukasz idealnej podłogi, która sprosta Twoim gustom albo rozwiązań, dzięki którym będziesz mieć najpiękniejszy ogród w okolicy, nasze targi w Ci w tym pomogą.

Koniecznie więc wpadnij na wydarzenie.

Czeka na Ciebie ogrom fachowych porad, dzięki którym budowa domu będzie czystą przyjemnością!

Targi odbywają się w godzinach od 10.00 do 19.00.
Wstęp wolny.
Organizatorem wydarzenia jest wydawca Życia Częstochowy i Powiatu.