Aktualności

Jurajska Garażówka - sprawdź terminy!

Wasza ulubiona „garażówka" wraca w 2024 roku i to w nowej odsłonie oraz z nowym organizatorem - wydawcą „Życia Częstochowy i Powiatu". Na 2024 rok zaplanowaliśmy aż 12 edycji wyprzedaży garażowej.

14 stycznia
11 lutego
10 marca
14 kwietnia
12 maja
9 czerwca
14 lipca
11 sierpnia
8 września
13 października
10 listopada
8 grudnia

Raj dla wielbicieli vintage!

Tradycyjnie już na wyprzedaży będziecie mogli kupić wszelkiego rodzaju bibeloty i zbyry, wyjątkowe rzeczy vintage, kultowe przedmioty z epoki PRL-u, prawdziwe antyki i perełki retro, a także ubrania z drugiej ręki oraz nowe rzeczy.

Na stoiskach nie zabraknie ceramiki, porcelany i szkła, książek, płyt winylowych, komiksów i gier komputerowych, zabawek i pluszaków, biżuterii, przedmiotów kolekcjonerskich oraz dekoracji do domu. Oprócz tego na garażówce kupicie wyjątkowe rękodzieło, przetwory oraz rzeczy upcycle.

Szykujcie się więc na niezłe łowy! Nasza wyprzedaż garażowa to gratka dla każdego fana vintage i targów staroci oraz kolekcjonera i wielbiciela mody retro. To także okazja do tego, aby przewietrzyć swoją szafę czy uprzątnąć nadmiar rzeczy w garażu, na strychu czy regałach.

Dołącz do garażówki - zostań sprzedawcą!

Podobnie jak w 2023 roku, tak i w 2024 roku każdy może zostać sprzedawcą na garażówce. Impreza ma charakter otwarty dla mieszkańców Częstochowy i okolic. Oznacza to, że wystarczy zgłosić swój udział w charakterze sprzedającego. Pamiętajcie jednak, że ilość miejsc jest ograniczona!

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym:
galeria@jurajska-garazowka.pl
najpóźniej na dwa dni przed planowaną imprezą. Np. jeśli garażówka odbywa się 14 stycznia, macie czas do 12 stycznia, aby przesłać do nas maila.

UWAGA! W treści wysłanego do nas maila należy dokładnie opisać asortyment, z którym planujecie zawitać na imprezie. Im więcej szczegółów, tym lepiej. To ważne, bo poszukujemy osoby sprzedające ciekawe rzeczy, które urozmaicają naszą imprezę.

Przypominamy także, że sprzedawcami mogą zostać wyłącznie osoby prywatne lub osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, ale nie handlujące na garażówce rzeczami, które związane są z ich działalnością.

W wydarzeniu nie mogą uczestniczyć natomiast firmy, które na co dzień zajmują się sprzedażą i handlem, impreza ma bowiem charakter społecznościowy i sąsiedzki.

Udział w garażówce jest bezpłatny. Z myślą o sprzedawcach uruchomiliśmy także specjalny kontakt telefoniczny, pod którym można znaleźć więcej informacji - tel. 696 48 66 80. Zapoznajcie się też ze szczegółowym REGULAMINEM - TUTAJ.

Partnerem medialnym wydarzenia jest „Życie Częstochowy i Powiatu".