Aktualności

juRAJSKA TV w nowej odsłonie! Musisz to zobaczyć!

juRAJSKA TV wraca z drugim sezonem!
Będzie jeszcze więcej porywających gości, dobrej energii i zabawy!

Szykują się ekscytujące challenge, elektryzujące pytania prowadzących oraz super konkursy, w których będzie można zdobyć karty podarunkowe Jurajskiej.

Na ten rok zaplanowaliśmy aż 12 nowych odcinków naszego programu, który możecie oglądać na YouTube - TUTAJ

W rolę prowadzącego wcieli się znów niezastąpiony w tej roli Kacper Predko. Towarzyszyć mu natomiast będzie Farida, którą doskonale znacie z naszego kanału na Tik-Toku.

Tradycyjnie każdy z odcinków zaskoczy Was angażującą formułą.

Wróci słynne koło fortuny. Będą też różne wyzwania związane ze stylizacjami. Ponadto razem z nami spędzicie noc w Jurajskiej i zobaczycie, co dzieje się tu po zmroku.

Sporo emocji i niespodzianek dostarczą Wam też odcinki z okazji Świąt Bożego Narodzenia, Wielkanocy, Dnia Dziecka czy 15. urodzin Jurajskiej, które zbliżają się wielkimi krokami!

Sprawdzimy także, jak długo faceci wytrzymają w... szpilkach.

Wśród gości, których zaprosimy do wspólnej zabawy, pojawi się natomiast m.in. cosplayerka Lady Sariel. Szykujemy także wiele innych emocjonujących spotkań!

Nie zabraknie również Was - tzw. „przypadkowych przechodniów", których prowadzący wciągną do wspólnej zabawy.

To jednak nie koniec nowości.
W nowej odsłonie zaprezentuje się także nasze studio!

Jeśli chcecie zobaczyć, jak wygląda juRAJSKA TV już dziś wbijajcie na nasz kanał na YouTube.

Znajdziecie tam aż 8 odcinków pierwszego sezonu, w których pojawił się m.in. Jasperrr, Ciapur czy Sebastian Kowalczyk. Nie brakuje w nich także wyzwań, które postawiliśmy przed gośćmi odcinków, a także świetnej zabawy z Wami w roli głównej! ZOBACZ TUTAJ!