Aktualności

Wbijaj do nas z pupilem!

Wybieracie się na zakupy do Jurajskiej, a nie chcecie zostawiać swojego psiaka lub kociaka samego w domu? A może chcecie coś kupić swojemu pupilowi i nie obejdzie się bez przymiarek?

Mamy dla Was dobrą wiadomość!

Zmieniliśmy nasz regulamin i możecie już odwiedzać Galerię Jurajską ze swoimi czworonogami. Pamiętajcie jednak o kilku prostych zasadach, które musicie przestrzegać wybierając się do nas ze swoim pupilem.

Przede wszystkim możecie do nas wpaść z psiakiem czy kociakiem pod warunkiem, że ten nie będzie przeszkadzał innym odwiedzającym.

W czasie wizyty w galerii pies powinien być zawsze na smyczy i w kagańcu. Mniejsze czworonogi należy natomiast wnosić na rękach.

Pozostałe zwierzaki, w tym koty, w trosce o ich bezpieczeństwo oraz mienie, możecie wnosić z kolei w specjalnych torbach i transporterach.

I jeszcze jedno - jeśli pupil nabrudzi, sprząta właściciel.

Pamiętajcie też o tym, że wstęp na teren Galerii Jurajskiej nie zawsze jest równoznaczny ze wstępem do wybranego sklepu, czy punktu usługowego.

Z czworonogiem możecie swobodnie poruszać się po parkingu, korytarzach i alejach handlowych. O możliwość wejścia do sklepu lub punktu usługowego zapytajcie jednak jego obsługę.

Swobodnie po całej galerii mogą natomiast przechadzać się psy towarzyszące osobom niepełnosprawnym.

Regulamin Centrum Handlowego Galeria Jurajska- TUTAJ (plik PDF).