Aktualności

Upoluj cuda i perełki na naszej Garażówce!

Tu znajdziesz prawdziwe skarby, jeśli tylko troszkę poszperasz i pochodzisz! Sprawdź terminy i bądź z nami na wyprzedaży garażowej w Jurajskiej.

Zbyry, szpeje, bibeloty, ale także cenne rzeczy do Waszych kolekcji, modne dziś ubrania vintage, zabawki, ceramika, książki, gry, płyty i wiele innych perełek czekać będą na was w każdą drugą niedzielę niehandlową w 2023 roku - z wyjątkiem kwietnia (wówczas trzecia niedziela).

Ciekawostką „Garażówki" są także rzeczy upcycle - stare, którym nadano nowe życie, jak również przepyszne przetwory i rzeczy hand made.

Koniecznie więc zarezerwujcie sobie czas między godziną 12:00, a godziną 16:00 w dniach:

8 stycznia
12 lutego
12 marca
16 kwietnia
14 maja
11 czerwca
9 lipca
13 sierpnia
10 września
8 października
12 listopada
ZMIANA TERMINU! 3 grudnia 10 grudnia

Wstęp wolny.

Pamiętajcie! Każdy z Was może być sprzedawcą podczas „Garażówki". Wystarczy się do nas zgłosić pisząc na maila jurajska@wyprzedazgarazowa.org - zgłoszenia przyjmujemy do wtorku w tygodniu poprzedzającym każdą „Garażówkę".

Na Wasze maile będziemy odpisywać na bieżąco (do czwartku przed każdą „Garażówką"). W treści koniecznie napiszcie, z jakimi rzeczami się pojawicie. Ilość miejsc ograniczona - nie decyduje kolejność zgłoszeń, tylko asortyment. Zależy nam na atrakcyjnej i oryginalnej ofercie oraz różnym asortymencie.

Podczas wydarzenia będziemy Cię prosić o pokazanie maila potwierdzającego rezerwację i akceptację regulaminu (najlepiej w formie elektronicznej).

Regulamin (PDF): TUTAJ