Aktualności

Wyraź miłość w Jurajskiej i zgarnij... nagrody!

W te Walentynki ogarnia nas miłość, która ma wiele barw i wymiarów.

Kochamy swoją drugą połówkę, ale też przyjaciela lub przyjaciółkę, mamę i tatę, ulubioną ciocię, podlewającą nasze kwiatki sąsiadkę, kota Felka i psiaka Precla, a nawet kochamy... zakupy czy sport!

Tak, to też może być miłością życia.

Teraz tę miłość do ludzi i całego świata otwarcie wyrazisz w Galerii Jurajskiej. Z okazji Walentynek organizujemy niezwykły konkurs społecznościowy.

Już od 8 do 15 lutego na pasażu naszej galerii znajdziecie aż 4 wyjątkowe insta-boxy: cukierkowy, błyszczący, kwiecisty oraz kawiarniany - każdy pięknie zaaranżowany i gotowy na Waszą mini sesję zdjęciową.

Do której namawiamy!

Zróbcie sobie kreatywne i odważne zdjęcie, wrzućcie je następnie na swoje social media - na Instagram lub Facebook’a, następnie je oznaczcie hasztagiem #toteżmiłość i lokalizacją Galeria Jurajska.

Pamiętajcie też, aby Wasz post na Facebooku był publiczny, z kolei profil na Instagramie nie miał ustawionej prywatności - musimy Was przecież odszukać!

Zdjęcia, które nas zachwycą i zaskoczą nagrodzimy kartami podarunkowymi Galerii Jurajskiej, dzięki, którym wybierzecie się do nas na zakupy. Pula obejmuje aż 14 kart o różnych wartościach!

I miejsce: karta podarunkowa Galerii Jurajskiej o wartości 300 zł
II miejsce: karta podarunkowa Galerii Jurajskiej o wartości 200 zł
III miejsce: karta podarunkowa Galerii Jurajskiej o wartości 100 zł

Dodatkowo, przyznamy aż 11 wyróżnień - do tych osób powędrują karty podarunkowe o wartości 50 zł.

Do dzieła! All you need is... LOVE

Szczegóły w regulaminie: TUTAJ