Aktualności

Objazdy do Galerii Jurajskiej

W związku z trwającą przebudową alei Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii, którą mogliście dojechać do Galerii Jurajskiej, przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, jak teraz, na czas remontu, najdogodniej do nas dotrzeć.

Jeśli podróżujecie od południa, czyli od strony Katowic, jadąc trasą DK1 koniecznie skręćcie na rozwidleniu w ulicę Krakowską, a następnie po kilku metrach w ul. Ks. Wróblewskiego. Wjeżdżając na nią kierujcie się cały czas prosto aż do ul. Kanał Kohna. Po paru minutach, po prawej stronie zobaczycie Galerię Jurajską i wjazd na nasz parking.

Z kolei, jeśli jedziecie od północy, np. od strony Łodzi, jadąc trasą DK1, skręćcie w prawo w Aleję Jana Pawła II, następnie w lewo w ulicę Warszawską, a następnie kierujcie się prosto, mińcie rondo i wjedźcie na ulicę Krakowską przejeżdżając obok Bazyliki Archikatedralnej Świętej Rodziny. Następnie skręćcie w lewo w ul. Kanał Kohna. Przed Wami pojawi się od razu Galeria Jurajska.

Objazdy, które dziś funkcjonują to rozwiązanie tymczasowe, które ma ułatwić Wam dojazd do naszego obiektu. Pomogą Wam w tym także specjalne mapki, które przygotowaliśmy:

Dojazd od strony Katowic:

Dojazd od strony Łodzi: