Aktualności

Nowe karty podarunkowe Jurajskiej!

Do Galerii Jurajskiej wracają popularne Karty Podarunkowe i to w nowej odsłonie. Z uwagi na niedawne problemy, jakie zgłaszali nam ich posiadacze, podjęliśmy decyzję o zmianie wydawcy tak, aby zakupy realizowane w Jurajskiej, były jeszcze bardziej komfortowe, a karty cieszyły obdarowanych!

Jesteście ich ciekawi? Poniżej mamy dla Was szczegóły

Czym jest karta podarunkowa Galerii Jurajskiej?
To nic innego jak karta przedpłacona (prepaid), którą doładowuje się wybraną przez siebie kwotą. Sami więc decydujecie o dostępnych na niej środkach. Taką kartę możecie zakupić na prezent dla bliskich lub swoich pracowników. To idealny, uniwersalny upominek, dzięki któremu możecie podarować zakupy Galerii Jurajskiej.

Jak działa karta podarunkowa?
Jak już wspomnieliśmy, Karta Podarunkowa Jurajskiej to karta typu prepaid MasterCard, a więc działa tak samo jak każda inna karta służąca do płatności elektronicznej. Mając ją w portfelu możecie zapłacić za zakupy w sklepach działających na terenie Galerii Jurajskiej. Macie możliwość wydania całej kwoty, jaką dysponujecie albo tylko części. Kartą płacicie aż do wyczerpania środków na niej lub do momentu, aż utraci ona swoją ważność (12 miesięcy od daty zakupu). To od Was zależy, ile wydacie!

Za ile mogę doładować kartę?
Tu macie ogromne możliwości. Minimalna kwota doładowania wynosi 50 PLN, maksymalna to 4000 PLN. Ale uwaga: osoby, które zdecydują się zasilić kartę powyżej 1000 PLN będą zobowiązane zostawić swoje dane osobowe przy zakupie.

Gdzie mogę kupić kartę?
Przede wszystkim zapraszamy Was do Punktu Informacyjnego Galerii Jurajskiej. W punkcie możecie nabyć kartę, a także uzyskać wszelkie szczegółowe informacje, a także zapoznać się z regulaminem. Karta, którą kupicie w tym miejscu, aktywna jest już po 30 minutach.

Możecie również wejść na stronę internetową TUTAJ i dokonać zakupu online. Karty kupione przez internet przesyłane są pod wskazany adres (własny lub osoby obdarowywanej). Pamiętajcie, że będziecie musieli aktywować kartę - na mail wskazany przy zakupie otrzymacie specjalny kod. Na aktywację karty macie 12 miesięcy, a jej ważność liczy się od dnia, w którym została zakupiona.

UWAGA!
W każdym z powyższych przypadków zakup karty jest równoznaczny z tym, że zapoznaliście się z regulaminem i akceptujecie jego treść. Możecie go już teraz przeczytać - 
TUTAJ.

Ile mam na karcie?
Jeśli dacie się ponieść zakupom, w każdej chwili możecie sprawdzić stan swojej karty, a tym samym kwotę, jaką dysponujecie. Możecie to zrobić na kilka sposobów:

- na stronie internetowej podając token karty - TUTAJ
- w Punkcie Informacyjnym Galerii Jurajskiej
- dzwoniąc na infolinię operatora: +48 22 188 19 09
- skanując smartfonem QR code znajdujący się na karcie

Wszelkie problemy związane z kartami możecie zgłaszać bezpośrednio wydawcy, dzwoniąc od numer telefonu: +48 22 188 19 09