Aktualności

Zostań wystawcą wyprzedaży garażowej w Galerii Jurajskiej

Uwielbiacie vintage, przedmioty z PRL-u, a może po prostu lubicie polowania na skarby z drugiej ręki? Mamy dla Was dobrą wiadomość. W Galerii Jurajskiej odbędzie się kolejna edycja wyprzedaży garażowej! Co ważne - prawie każdy może zostać jej wystawcą.

Jeśli masz w domu rzeczy, które chcesz sprzedać i zawodowo nie prowadzisz działalności gospodarczej związanej ze sprzedażą np. rzeczy vintage, antyków czy rzeczy używanych, wpadnij do nas.

Co to oznacza? By wziąć udział w Wyprzedaży Garażowej wystarczy wysłać maila na adres: jurajska@wyprzedazgarazowa.org. W treści koniecznie napisz z jakimi rzeczami się pojawisz i dlaczego chcesz wziąć udział w Garażówce. Wystawców wybieramy na podstawie treści przesłanych wiadomości, a nie tego kto był szybszy. Podczas wydarzenia będziemy Cię prosić o pokazanie maila potwierdzającego rezerwację i akceptację regulaminu (najlepiej w formie elektronicznej).

Udostępnimy Ci bezpłatnie powierzchnię, którą samodzielnie zagospodarujesz np. rozkładając stolik turystyczny z towarem czy koc, na którym wyłożysz rzeczy. To jak będzie wyglądać stoisko zależy od Ciebie.

To co sprzedajesz również będzie zależało od ciebie - mogą to być rzeczy vintage, starocie i antyki z Twojej kolekcji, leżące od lat w piwnicy lub na strychu, ale także przedmioty współczesne, których z jakiegoś powodu chcesz się pozbyć np. ubranka, z których wyrosło dziecko, stary rower, rolki czy sprzęt elektroniczny, który od lat kurzy się w domu. Czekamy także na twórców rękodzieła i przetworów.

Zakazany jest natomiast handel przedmiotami niebezpiecznymi, niedopuszczonymi do sprzedaży lub wymagającymi koncesji (np. broń, alkohol, ostre przedmioty). Bezpieczeństwo przede wszystkim. Czekamy na Was.

Więcej informacji dla wystawców w regulaminie (kliknij, aby powiększyć):