Aktualności

Moc atrakcji na start wakacji. Musicie tu być!

Jak lato, to słońce. To też zabawa i relaks z bliskimi! Dlatego nie przegapcie naszego Wielkiego Pikniku Rodzinnego, którym powitamy wakacje! Już 2 lipca br. zapraszamy Was na niecodzienne wydarzenie na Bulwarach Jurajskich. Będzie niezły ubaw i sporo, naprawdę sporo atrakcji.

Witamy lato! W tym roku nadejście ulubionej pory roku świętujemy na Bulwarach Jurajskich. I to spektakularnie. Już 2 lipca nad Wartą czekać na Was będzie blisko 10 mega atrakcji. Będzie okazja do zabawy, ale także do tego, aby wykazać się sprawnością fizyczną.

Co przygotowaliśmy? Przede wszystkim olbrzymi, bo mający aż 12 metrów tor przeszkód i mega zjeżdżalnię, która ma aż 6 metrów. Odważni będą mogli spróbować swoich sił na euro bungee, „wystrzeliwując" się na wysokość aż 5 metrów.

Ponadto, będziecie mogli sprawdzić swoją przyczepność na ścianie -rzepie, a także rywalizować w strefie z kręglami. Mamy też coś dla fanów animacji „Grizzy i lemingi"! Na torze gokartowym urządzimy wyścig po lemingi.

Nie zabraknie też zabaw dla najmłodszych. W ruch pójdą wodne, zmywalne tatuaże, a także gigantyczne bańki mydlane. Dla każdego mamy też przygotowany pyszny popcorn do pochrupania i puchatą watę cukrową, która kręcona będzie cały dzień!

Koniecznie wpadnijcie na Bulwary Jurajskie.
Czekamy od godz. 11:00 do 20:00.
Wstęp wolny!