Aktualności

W Dzień Dziecka Minionki opanują Galerię Jurajską

Przyłączcie się do zabawy i psot z Minionkami w Galerii Jurajskiej, a wszystko z okazji premiery filmu „Minionki 2", która zbliża się wielkimi krokami oraz Dnia Dziecka. Do naszego centrum handlowego zawita Bob, Kevin, Stuart, a także nowy bohater Otto, zapewniając najmłodszym sporą dawkę dobrej zabawy!

Koniecznie wpadnijcie do nas 1 czerwca!

Cała zabawa, która przygotowaliśmy z Minionkami nawiązuje do popularnej gry Minion Rush. Wykonując serię przeróżnych super zadań, będzie można zbierać bananowe monety - specjalną walutę, którą później można wymienić na wyjątkowe upominki.

Zabawę zaczniemy już w Minionkowej recepcji, gdzie będzie można odebrać plan atrakcji, a także nowy numer magazyny FUN. Najmłodsi, którzy zjawią się na wydarzeniu w stroju nawiązującym do Minionków (wystarczy tylko jedna część garderoby), otrzymają już na wstępie bananowe dukaty.

Moc atrakcji natomiast będzie można znaleźć na Minionkowej Scenie. Co konkretnie?
- naukę tańca Minion Boogie
- szkółkę Kung Fu Minions
- Rodzinny Minonkowy Quiz

Ponadto spotkacie się aż 4 Minionkami - Bobem, Stuartem, Kevinem i Otto. Nie zabraknie także okazji do rywalizacji, a to za sprawą 4 aktywności:
- wskazywaniu par
- wskazywaniu różnic w kadrach filmowych
- gry w Minionkowe piłkarzyki
- gry w cymbergaja

Co ważne, w naszych zabawach nie ma przegranych! Bananowe monety, które uda się dzieciom zebrać w trakcie aktywności będzie można następnie wymienić na prezenty.

Wystarczy odwiedzić Otto Shop. Czekać tam będą spersonalizowane kamienie Otto oraz Minionkowa Fotobudka. Zgromadzoną walutę będzie można także wymienić na bilet do kina na film „Minionki 2".

I na koniec... Do Jurajskiej zawita „Minionkowy Happy Van" - najlepsze miejsce do zrobienia sobie selfie!

Wszystkie atrakcje są bezpłatne, czekamy na Was od godz. 11:00 do 19:00.