Aktualności

Startują "Aktywne Piątki" z Calypso. Dołącz dla zdrowia!

Szukacie ciekawej aktywności dla siebie i swojego dziecka? Chcecie wrócić zarówno do formy fizycznej, jak i dać odpocząć myślom? A może po prostu, chcecie się zrelaksować, jednocześnie poprawiając kondycję i bawiąc się dobrze na świeżym powietrzu?

Mamy super propozycję dla rodziców i dzieci. Wspólnie z fitness clubem Calypso organizujemy dla Was „Aktywne piątki" - plenerowe i bezpłatne warsztaty i zajęcia, w trakcie których pokażemy, jak zadbać o swoje zdrowie i jak wrócić do aktywności oraz jak zorganizować sobie zabawę.

Wszystko pod okiem profesjonalnych trenerów, z którymi trenują rodzice i animatorów, którzy w tym czasie opiekują się dziećmi, zapewniając im zabawę.

W lipcu spotykamy się aż 5 razy, począwszy od 2 lipca widzimy się z Wami co piątek. Każde spotkanie będzie miało temat przewodni, który przybliży Wam inną aktywność. Warsztaty są bezpłatne i otwarte dla każdego. Odbywają się zawsze od 18.00 do 19.30 na Bulwarach Jurajskich (tereny zielone przy galerii nad Wartą).

CO KONKRETNIE BĘDZIE NA WAS CZEKAĆ?

2 lipca o godz. 18:00 zapraszamy na trening funkcjonalny. W programie aktywności dla dzieci znajdą się natomiast zajęcia ruchowo-integracyjne, ćwiczenia z układem choreograficznym, zabawy z tunelami integracyjnymi, rzut do celu oraz... wyścigi w workach.

9 lipca o godz. 18:00 wpadnijcie na zajęcia, w czasie których zadbacie o zdrowie swojego kręgosłupa. W tym samym czasie najmłodsi będą mogli wziąć udział w zabawach cyrkowych, z chustą klanzy, czy w zabawach podwórkowych.

16 lipca o godz. 18:00 organizujemy z kolei warsztaty wzmacniające ciało Calypso Body Workout. Najmłodsi za to będą mogli wziąć udział w zabawach podwórkowych, a także w zajęciach plastycznych (malowanie kredą na asfalcie, malowanie buzi). Nie zabraknie także rzutu do celu i zabaw piłką.

23 lipca o godz. 18:00 wspólnie zrelaksujemy się dzięki jodze na trawie. Tym bardziej, że w tym samym czasie dzieci będą mogły wziąć udział w balonowym show i zabawie z balonami, a także bawić się na balonowym torze przeszkód. Ponadto czekać będzie na nie m.in. balonowe zoo i warsztaty.

27 lipca o godz. 18:00 cykl „Aktywnych piątków" zakończą zajęcia z zumby. Również najmłodsi będą mogli zatańczyć, dla nich przygotowano zabawy taneczno-ruchowe, kąciki malucha, a także gry i zabawy tematyczne. Nie zabranie także konkursu hula - hop.

Zapraszamy!