Aktualności

Lokale gastronomiczne i kino znów otwarte!

Wpadnijcie do nas na kawę, ciacho, lunch, obiad i kolację! W Galerii Jurajskiej znów w pełni czynne są wszystkie restauracje i kawiarnie. W sumie jest ich aż 19! Po blisko 7 miesiącach lockdownu gastronomii. znów możecie zasiąść do stolika i zjeść jak za starych dobrych czasów.

Lokale gastronomiczne wznowiły działalność w reżimie sanitarnym. Co to oznacza? Te, które dysponują własnymi stolikami, będą mogły być obłożone w 50%. Połowa stolików od 28 maja dostępna jest także w strefie food court. 100% natomiast w naszej plenerowej strefie Bulwary Café, jaką stworzyliśmy nad Wartą.

Dla Waszego bezpieczeństwa w każdej z przestrzeni stoliki ustawione są bezpiecznej, 1,5 metrowej odległości. Regularnie są także dezynfekowane. Pamiętajcie też o obowiązującej wciąż zasadzie DDM - dezynfekcja, dystans, maseczki. Te ostatnie możecie mieć zdjęte na zewnątrz w Bulwary Cafe, a także siadając do stolika w restauracji, kawiarni lub w naszej strefie food court.

Ale powrót restauracji to nie jedyna dobra nowina! Swoje podwoje otworzyło także kino Cinema City. W jego repertuarze można znaleźć sporo mega premier, w tym nową produkcję Disney'a - „Cruellę", a także filmy „Małe rzeczy", „Mortal Kombat", „Wolka" czy oscarowy „Nomadland". W repertuarze znajdują się także animacje: „Co w duszy gra". „Krudowie 2" oraz „Tom i Jerry".

Seanse odbywać będą się w reżimie sanitarnym. Oznacza to, zajęta będzie mogła być tylko połowa widowni. W czasie seansu będzie trzeba także zakrywać nos i usta maseczką, zalecana będzie także dezynfekcja rąk przed wejściem na salę.