Aktualności

Zasady bezpiecznych zakupów!

Na terenie naszej galerii obowiązują następujące obostrzenia:

1. W czasie zakupów należy zasłonić nos i usta np. maseczką jedno- lub wielorazową, chustką, szalikiem lub innym materiałem.

2. W sklepach obowiązują limity klientów, o których informują stosowne komunikaty na sklepach oraz obsługa.

3. Odwiedzając Jurajską zachowujemy dystans społeczny, czyli min. 1,5 metra w kolejce, ale także poruszając się po pasażu. W jego zachowaniu pomogą Wam oznaczenia.

4. W czasie zakupów pamiętajcie o regularnym i dokładnym odkażaniu rąk. Na terenie galerii znajdziecie specjalne dozowniki z płynem - ich rozmieszczenie sprawdzicie na planach pod tekstem.

5. Na terenie galerii obowiązuje zakaz spotkań, zgromadzeń i innych aktywności w grupach powyżej 5 osób, wyjątkiem są osoby mieszkające razem i spotykające się w celach zawodowych.

6. Pamiętajcie też o myciu rąk. W toaletach przygotowaliśmy dla Was specjalne mydła oraz instrukcje, jak prawidłowo myc ręce oraz jak zakładać i zdejmować maseczki oraz rękawiczki.

7. Na pasażach galerii znajdują się oznakowania oraz komunikaty dotyczące zachowania wymaganego 1,5-metrowego dystansu od innych osób i przestrzegania obowiązujących wytycznych.

8. Ponadto zachęcamy klientów do płatności kartą.

Plany rozmieszczenia dozowników z płynem dezynfekującym: