Praca

‹‹ Wróć do ofert pracy

 

Stanowisko: Doradca Klienta

Sklep/marka: RECMAN

Opis wymagań:

Historia sukcesu marki sięga roku 1986. Ponad 30 lat temu zatrudnialiśmy jedną osobę. Dzięki przemyślanej strategii oraz połączeniu pracowitości z pasją, Recman stał się znakomicie prosperującą firmą odzieżową, jedną z największych w Polsce.
Obecnie szyjemy rocznie ponad kilkadziesiąt tysięcy garniturów, dzięki zaangażowaniu kilkuset doświadczonych pracowników i specjalistów w swoich dziedzinach. Od ponad 30 lat dokładamy wszelkich starań, aby odzież i akcesoria, które oferujemy naszym Klientom, były wytwarzane z najwyższej jakości tkanin, z precyzją wykończenia każdego detalu.
Na przestrzeni lat nasza pasja do mody i zaangażowanie zostały wielokrotnie docenione.

https://www.recman.pl

Rekrutacja dotyczy pracy w Salonie Recman zlokalizowanego w Galerii Jurajskiej, w Częstochowie

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

SZUKAMY CIEBIE, JEŻELI:

OFERUJEMY TOBIE:

 

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:
r.wisniewski@recman.pl


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Rafał Wiśniewski RISE z siedzibą w Jaworznie, ul. Kalinowa 6/11 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".

Informujemy, że Administratorem danych jest Rafał Wiśniewski RISE z siedzibą w Jaworznie przy ul. Kalinowej 6/11. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne