Praca

Stanowisko: Starszy Sprzedawca z funkcją VM

Sklep/marka: TALLY WEiJL

Opis wymagań:

TALLY WEiJL to jedna z najodważniejszych marek na międzynarodowym rynku mody. 
Ta rodzinna firma, założona w 1984 roku, przeszła długą drogę, aby z małej, garażowej pracowni przeistoczyć się w stale rozwijającą się spółkę posiadającą prawie 800 sklepów w 39 krajach na całym świecie. Obecnie studio projektowe TALLY WEiJL mieści się w samym centrum Paryża, a siedziba główna w Bazylei (Szwajcaria), co wpływa na wyjątkową, międzynarodową atmosferę marki.

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pasjonatów mody na stanowisko:

STARSZY SPRZEDAWCA Z FUNKCJĄ VM

Jeśli interesujesz się modą, masz doświadczenie w Visual Merchandisingu oraz lubisz kontakt z ludźmi dołącz do Naszego Zespołu! 
To właśnie u Nas, dzięki szkoleniom oraz doświadczonym Pracownikom możesz rozwijać swoją pasję i umiejętności.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:


Ta praca jest dla Ciebie idealna, jeśli:

Co oferujemy?

Kontakt:

Zaciekawiła Cię nasza oferta? Chcesz dołączyć do Naszego Zespołu?
Nie wahaj się dłużej i WYŚLIJ swoje CV do Nas już teraz!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres emaliowy: praca@tally-weijl.pl z dopiskiem w temacie: Starszy Sprzedawca - Galeria Jurajska (w miarę możliwości w formacie PDF) wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane aplikacje.

Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych jest TALLY WEiJL Polska sp. z o.o., Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania - kontaktując się z działem HR. Podstawa prawna: art. 221 Kodeksu pracy.