Praca

Stanowisko: Asystent Sprzedaży

Sklep/marka: Kazar

Opis wymagań:

Szacunek, uczciwość, doskonałość, kreatywność i pasja to wartości, które są Ci  bliskie? Chcesz nauczyć się najwyższej jakości standardów pracy? Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami.

Stań się częścią zespołu jednej z najsilniejszych polskich marek modowych. Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków, również tych z pierwszych stron gazet. Nasze salony  zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rośniemy jednak nie tylko w naszym kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już na Węgrzech, Rumunii, Łotwie i w Emiratach Arabskich.

Ten sukces udało nam się osiągnąć dzięki świadomości, że nie tylko fantastyczne produkty,
ale i fantastyczni ludzie tworzą markę.
Dołącz do nas!

Do naszego salonu poszukujemy Kandydatki/Kandydatów na stanowisko: Asystent Sprzedaży

Idealny kandydat to osoba:


Zatrudnionym osobom oferujemy:

 

Kontakt: Reszta zależy od Ciebie...

Jeśli i Ty chcesz dołączyć do Naszego Zespołu, aktywnie uczestniczyć w kreowaniu nowych trendów w modzie i budowaniu wyjątkowych relacji z Klientami prześlij aplikację elektronicznie na adres jtrzewiczynska@kazar.com z dopiskiem ZGJ AS.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 roku Nr 101 poz. 926)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.