Praca

Stanowisko: Doradca klienta

Sklep/marka: A&A Dom Jubilerski

Opis wymagań:

Dom Jubilerski A&A to łódzka firma z wieloletnią tradycją. Dziś marka A&A to nie tylko sieć prestiżowych salonów oraz piękne wnętrza zabytkowych kamienic. To przede wszystkim najwyższa jakość produktów, które oferujemy oraz fakt, że wiele z nich powstaje wykonane ręcznie w naszej
firmowej pracowni.

Misją Domu Jubilerskiego A&A zawsze było i jest zapewnianie Klientom pełnej oferty produktów jubilerskich, a szczególnie tych z „najwyższej półki", spełniających, a nawet przekraczających wszystkie ich przedmiotowe oczekiwania, dających Im oraz Firmie pełną satysfakcję i zadowolenie, realizowane z dbałością o budowanie szczególnych relacji Klient - Firma, i w zgodzie ze standardami marki A&A.

Poszukujemy osoby na stanowisko:
- Doradca klienta

Wymiar pracy:
- pełny etat

Wymagania:
- uczciwość,
- dyspozycyjność,
- komunikatywność,
- doświadczenie w handlu.

Obowiązki:
- profesjonalna obsługa klienta,
- dbanie o asortyment i miejsce pracy,
- obsługa kasy fiskalnej.

Firma oferuje:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- stabilność zatrudnienia,
- pracę w przyjaznym zespole,
- możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w prestiżowej branży.

Informacje dodatkowe:

Nie jest to oferta pracy tymczasowej ani wakacyjnej.
Oferty prosimy kierować na adres mailowy: dj@aia.pl