Tchibo

Restauracje i kawiarnie

Tchibo

zobacz na planie

poziom: 1

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz.: 10:00 - 20:00

Opis

Sklepy Tchibo to unikalne połączenie trzech elementów – wyjątkowych kolekcji produktów nieżywnościowych, eleganckiego baru z przyrządzanymi na miejscu kawowymi napojami i stoiska z pełną gamą kaw Tchibo. To jedyny sklep, w którym zakupom towarzyszy wspaniały aromat świeżo zmielonej kawy.

Część z produktami nieżywnościowymi to idealne miejsce dla osób, które lubią być zaskakiwane. W Sklepie Tchibo kolekcje zmieniają się co tydzień! Wyjątkowy wybór produktów w limitowanych tematycznych seriach zaspokoi wszelkie gusta i potrzeby. Ci, którzy poszukują inspiracji i ciekawych rozwiązań, na pewno znajdą coś dla siebie.

Bar i stoisko kawowe pozwolą każdemu na chwilę wytchnienia w zakupach. Przy wygodnych stolikach można uprzyjemnić sobie czas znakomitymi kawowymi specjałami i pysznym deserem. Jeśli jesteście miłośnikami czarnego napoju, na stoisku kawowym możecie kupić najlepszej jakości ziarna kaw z szerokiej palety Tchibo.

Sklepy Tchibo – Twoje ulubione miejsce na zakupy.

Nasz sklep znajdziecie na parterze. Miła obsługa, niepowtarzalne kolekcje oraz starannie wyselekcjonowany wybór kaw i deserów pozwolą Wam poczuć się wyjątkowo.

Przypominamy, że tylko w sklepie Tchibo produkty można zwracać w ciągu całego miesiąca.