Informacje

Godziny otwarcia

Galeria Jurajska:

poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00

niedziela: 10:00 - 20:00

Cinema City:

przez cały tydzień: 10:00 - 22:45

Kontakt

Adres:

Galeria Jurajska

Aleja Wojska Polskiego 207

Częstochowa

Punkt informacyjny: Tel. 34 399 10 30

Sekretariat biura: Tel. 34 399 11 60

E-mail: galeriajurajska@gtc.com.pl

Parking

Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej udostępniamy DARMOWY WIELOPOZIOMOWY PARKING mogący pomieścić blisko 2000 samochodów.

Planujesz przyjazd autobusem lub samochodem mającym powyżej 2 m? Skorzystaj z przestronnego i bezpłatnego parkingu autokarowego znajdującego się tuż przy wejściu od strony DK1. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca pod nr tel. 034 399 12 00

Dojazd

Autobusem:

dojazd autobusem na przystanek do Galerii Jurajskiej liniami:

10 12, 20, 21, 24, 26, 31, 32, 34, 35, 53, 57, 58, 59, 65, 67, 68

Taxi:

telefon: 34 19191

Samochodem:

Karta podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa?

Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników oraz klientów.

Jak działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Jurajskiej akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

Jak można ją zakupić?

Kartę podarunkową możesz zakupić w punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 4000 zł gotówką, karta płatniczą lub przelewem.
Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 15 minut od jej zakupu.

Jak można sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

  • na stronie internetowej: www.flex-e-card.pl
  • w punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej
  • dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923
  • Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem

STAN KONTA
FAQ
REGULAMIN

 

 

Zamówienia dla firm

Karta Podarunkowa to elegancji sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników. Zapakowana w gustowne etui może również stanowić znakomity podarunek dla Twoich klientów. Kupując karty podarunkowe wpłacasz tylko kwotę zasilenia kart. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opat.

Do pobrania:

Dla mediów

Tomasz Pietrzak
Specjalista ds. PR
Guarana Public Relations
e-mail: tomasz.pietrzak@guaranapr.pl
phone: 509 106 256

Wynajem

W przypadku zainteresowania wynajmem powierzchni handlowej lub reklamowej na terenie Galerii Jurajskiej, prosimy o przesyłanie zapytań na adres: galeriajurajska@gtc.com.pl lub asuda@gtc.com.pl

O Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku.

Galeria Jurajska

Galeria Jurajska usytuowana jest w Alei Wojska Polskiego 207 - przebiegającym przez całą Częstochowę fragmencie drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 000 mkw., z czego 49 000 mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych. Dla wielu z nich jest to debiut na lokalnym rynku handlowym. Swoje sklepy w Galerii Jurajskiej otworzyły m.in. Alma, grupa LPP (Reserved, Cropp, Home & You, House, Mohito), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, C&A, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, H&M, New Yorker, Smyk, Rossman, Sephora, Super Pharm, Douglas, Promod, Trussardi, Apart i wiele innych.

O GTC

Grupa GTC jest jedną z czołowych spółek sektora nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Od powstania w 1994 r. Grupa zajmuje się budowaniem nieruchomości biurowych i handlowych o wysokim standardzie w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

GTC

Dziś GTC jest właścicielem i zarządcą 36 budynków komercyjnych oferujących blisko 600 000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Serbii, Rumunii, Chorwacji, Bułgarii i na Węgrzech.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

Więcej na: www.gtc.com.pl