Aktualności

9. Urodziny Galerii Jurajskiej

9. urodziny Galerii Jurajskiej zapowiadają się hucznie, muzycznie i ... spektakularnie. Dwie sceny, dwa koncerty gwiazd, stand-up, pokazy mody - to tylko niektóre z atrakcji, na które jesteście zaproszeni!
Kiedy? 29 września. Gdzie? Oczywiście nasza galeria!

Takiej imprezy urodzinowej jeszcze u nas nie było! Zamiast świętować na jednej scenie - tak jak do tej pory, w tym roku świętujemy aż na dwóch. Jedno pozostaje jednak niezmienne - moc atrakcji, moc gwiazd i niezłe show!

I tak oto na scenie wewnętrznej, na dużej rotundzie, zaczynamy już o 13.45. W programie imprezy znajdziecie inspirujące i pełne najnowszych trendów pokazy mody najnowszych kolekcji na jesień/zimę , pokaz mody dziecięcej, a także dwie odsłony komediowego stand up'u Andrzeja Grabowskiego - aktora filmowego, serialowego i teatralnego, znanego dobrze z ról np. w filmach „Pitbull. Nowe porządki", „Służby specjalne" czy „Listy do M. 3". Aktora możecie kojarzyć także z roli Ferdynanda Kiepskiego w serialu „Świat według Kiepskich".

W tym samym czasie rozgrzewać będzie się już nasza plenerowa scena przed galerią. Od godz. 15.00 do 18.00 grać na niej będą zespoły, wokaliści i wokalistki z Częstochowy i okolic. Nie zabraknie rockowych i popowych brzmień, a także muzycznych niespodzianek.

O godz. 18.30 rozpoczną się koncerty gwiazd. Najpierw na scenie wystąpi Mezo - muzyk mający na swoim koncie 9 płyt i takie hity jak: „Sacrum", „Ważne" czy „Aniele". Natomiast na wielki finał o godz. 19.30 na scenie pojawi się Sylwia Grzeszczak, autorka 4 płyt, doskonale znana publiczności z takich przebojów jak: „Tamta dziewczyna", „Mijamy się", „Kiedy tylko spojrzę", „Księżniczka", „Bezdroża" czy „Co z nami będzie" i „Dobre myśli" - piosenki nagrane wspólnie z Liberem.