Aktualności

Siatkarski Puchar Śląska w Galerii Jurajskiej

Wakacje w pełni, piasek jest rozgrzany, słońce świeci jak w Rio de Janeiro, pora więc na turniej siatkówki plażowej! Już 11 i 12 sierpnia na boiskach przy Galerii Jurajskiej odbędą się zmagania sportowców o Puchar Śląska w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn. Koniecznie wpadnijcie kibicować!

Jeśli pasjonuje Was siatkówka, letnie sporty lub po prostu sportowe emocje, koniecznie wpadnijcie do Galerii Jurajskiej na Puchar Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn.

Już 11 i 12 sierpnia kilkanaście najlepszych w regionie drużyn męskich i żeńskich zmierzy się na naszych boiskach w walce o wyjątkowe trofeum. 11 sierpnia w szranki staną ze sobą męskie duety, z kolei 12 sierpnia duety żeńskie. Rywalizacja pomiędzy drużynami odbędzie się w systemie brazylijskim, co gwarantuje niezwykłe sportowe emocje!

Początek zmagań sportowców zaplanowano o godz. 9:00. Wszystkie mecze rozegrane zostaną na boiskach znajdujących się tuż przy Galerii Jurajskiej. Partnerami sportowych zmagań są nasi najemcy centrum: TK Maxx, Lee Cooper, Recman, Lavard, CreppStory, Wojas, Triumph oraz Fielemann.

Wodę zawodnikom - jak zawsze dostarcza Jurajska.