Aktualności

Tak będą wyglądały nasze niedziele wolne od handlu

1 marca weszła w życie ustawa o zakazie handlu w niedzielę i święta. Dla naszej galerii oznacza ona kilka zmian, które od marca pojawią się w kalendarzu handlowym.

Czego możecie się spodziewać?

Po pierwsze w niedziele objęte zakazem handlu będziemy otwarci, ale w ograniczonym zakresie. Bez zmian działać będą niektóre kawiarnie, studio fitness Calypso oraz kino Cinema City. Będziecie mogli więc wpaść do nas na ciekawy film, posiedzieć ze znajomymi przy kawie, a także, jak każdego dnia, wziąć udział w swoim treningu. Do Waszej dyspozycji będą także restauracje w strefie gastronomicznej. Jeśli więc nie znajdziecie pomysłu na szybki, niedzielny obiad, możecie zjeść u nas.

Po drugie w niedziele, które nie są objęte zakazem działać będziemy o godzinę dłużej, czyli do godz. 21:00. Pozwoli Wam to na robienie zakupów w spokojniejszej atmosferze, a także na dojazd do galerii. Godziny wydłużamy zwłaszcza z myślą o Klientach, którzy do nas przyjeżdżają z dalszych zakątków regionu, a także z myślą o osobach zapracowanych, dla których niedzielne zakupy są jedyną okazją, aby pochodzić po sklepach.

Zapraszamy
Poniżej znajdziecie szczegółowy wykaz niedziel wolnych od handlu.