Aktualności

Walentynkowy koncert filharmoników w Galerii Jurajskiej

Dajcie się porwać i rozmarzyć najpiękniejszym miłosnym balladom. Z okazji święta zakochanych przygotowaliśmy dla Was wyjątkową, walentynkową niespodziankę, dzięki której... zakochacie się w na nowo w znanych od lat przebojach.

A gdyby tak największe, najpiękniejsze, najbardziej poruszające piosenki i ballady miłosne zagrali filharmonicy? Już 16 lutego będziecie mieli okazję wziąć udział w niezwykłym i jedynym w swoim rodzaju koncercie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej, który odbędzie się w Galerii Jurajskiej.

Muzycy pod batutą Justyny Maj zagrają dla Was kilkanaście najpopularniejszych ballad i popowych piosenek o miłości w specjalnie przygotowanej aranżację na orkiestrę symfoniczną. Będziecie mogli usłyszeć m.in. „Helo" Lionel Richie, „When I fall in love" Nat King Cole, „Imagine" Johna Lennona czy „The power of love" Jennifer Rush. Z orkiestrą zaśpiewa natomiast Magdalena Meisel, piosenkarka znana m.in. z programów „The Voice of Poland" i „Bitwa na głosy", a na co dzień skrzypaczka w Filharmonii Częstochowskiej.

Poczujcie z nami magię Walentynek i koniecznie zaplanujcie wieczór w Galerii Jurajskiej z najbliższą sobie osobą. Koncert odbędzie się o godz. 19. Wstęp wolny.