Aktualności

Escape Room i Św. Mikołaj w Galerii Jurajskiej

Święta w Galerii Jurajskiej zawsze są wyjątkowe. W tym roku postanowiliśmy połączyć tradycję z czymś nowoczesnym, co Was zapewne zaskoczy. W grudniu w naszej galerii oprócz spotkań ze św. Mikołajem zaplanowaliśmy także zabawy świąteczne w... escape room'ie. Wszystkie atrakcje zaczynają się już 2 grudnia!

Już 2 grudnia w Galerii Jurajskiej ustawiony zostanie specjalnie stworzony dla nas świąteczny escape room, czyli pokój wypełniony zagadkami. Wchodząc do niego uczestnicy zabawy będą mieli zaledwie 20 minut na rozwiązanie kilkunastu tajemnic i łamigłówek zadanych im przez... św. Mikołaja. 

Tylko ich poprawne odgadnięcie w wyznaczonym przez nas czasie gwarantuje szybkie wydostanie się z pokoju. Liczy się czas i spryt. Wygrywają Ci, w których obudzi się prawdziwy instynkt detektywa i duch świąt.

W zabawie może wziąć udział każdy. Zabawa w escape room'ie jest bezpłatna. Zbierzcie się więc grupą przyjaciół, przyjeździe całą rodziną, możecie też spróbować się sami lub w grupie nieznajomych. Wybór należy do Was. Pamiętajcie, że w tej zabawie liczy się wiedza, pomysłowość i instynkt. Pokój pełny tajemnic w Galerii Jurajskiej stać będzie od 2 do 10 grudnia. Odwiedzać go można w godz. od 12:00 do 20:00. 

Ale to nie jedyne atrakcje świąteczne. Nie zapomnieliśmy także o tradycji. Podobnie, jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku odwiedzi nas św. Mikołaj. Spędzi on u nas aż 3 dni pozując do pamiątkowych selfie z najmłodszymi (i nie tylko) i rozdając łakocie. Z Mikołajem będziecie mogli się spotkać 2 i 3 grudnia w godz. od 14:00 do 20:00, a także w Mikołajki 6 grudnia w godz. od 15:00 do 21:00.

Spotkaniu towarzyszyć będą gry i zabawy dla dzieci, w tym m.in. warsztaty z ozdabiania bombek. Stworzone w galerii ozdoby każdy będzie mógł zabrać ze sobą do domu i zawiesić na swojej choince.