Aktualności

Smocza loteria zabierze Was do... Chin!

Marzy się Wam podróż do Kraju Środka? Pozwólcie, że pomożemy Wam w realizacji tego marzenia. Już 18 września rusza nasza „Smocza Loteria", w której do wygrania jest m.in. podróż życia do Chin dla dwóch osób.

Cenne nagrody i drobne upominki, okazja do dodatkowych zakupów i daleka podróż - jak co roku zachęcamy Was do udziału w naszej loterii urodzinowej.

Tym razem jednak zasady będą nieco inne. Żeby wziąć udział w „Smoczej loterii" wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 zł (maksymalnie na 2 paragonach z okresu trwania loterii) a następnie zarejestrować je u jednej z naszych hostess lub w Punkcie Obsługi Loterii.

Tam otrzymacie specjalną zdrapkę. Dzięki niej będziecie mogli wygrać nagrody natychmiastowe - karty podarunkowe o wartości 50 zł każda lub chińskie ciasteczka z wróżbą.

Ta sama zdrapka daje Wam także możliwość wzięcia udziału w losowaniu przygody swojego życia. Żeby dołączyć do loterii wystarczy wypełnić na zdrapce pole z danymi osobowymi i wrzucić ją do urny.

Kolejny krok to Wasza wizyta 1 października w Galerii Jurajskiej. Tego dnia o godz. 18.30 odbędzie się wielkie, finałowe losowanie, podczas którego poznamy zwycięzców.

Nagrodą główną jest bon wakacyjny o wartości 20 000 zł na dwuosobową wycieczkę do Chin. Oprócz tego przygotowaliśmy także 5 nagród dodatkowych w postaci 5 kart podarunkowych o wartości 1000 zł każda.

Mamy także dobrą wiadomość, dla tych, którzy po wygranej będą chcieli zmienić kierunek swojej podróży. Dzięki bonowi wakacyjnemu będziecie mogli to zrobić bez problemów.