Aktualności

Zagraj w siatkówkę plażową w Galerii Jurajskiej

Dwa boiska do siatkówki plażowej czekają już na Was przed Galerią Jurajską. Jeśli nie macie pomysłu, jak spędzić aktywnie czas w mieście, zapraszamy do nas.

Słoneczny dzień w mieście wcale nie musi kończyć się na... balkonie. Od dziś możecie już do woli korzystać z naszych boisk do siatkówki plażowej. Z myślą o Was zostały one odświeżone i przygotowane do sezonu.

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku możecie z nich korzystać bezpłatnie i do woli. Samodzielnie organizujcie tutaj turnieje, zawody i zmagania drużyn (np. firmowych, szkolnych, studenckich). Znajdzie także własny pomysł na sportową aktywność na boisku - jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Sami również mamy kilka pomysłów na atrakcje. W te wakacje nie zabraknie zmagań profesjonalistów, mistrzostw oraz turniejów. Będziemy także Was namawiać do większej aktywności i oderwania się od... Facebooka.

Nasze boiska są w pełni profesjonalne i przygotowane do rozgrywania turniejów zarówno grup amatorskich, jak i zawodowych. Wstęp na boisko możliwy jest w godzinach działania galerii. Jeśli chcecie urządzić na nich swój turniej, po prostu dajcie nam znać na biuro@galeriajurajska.pl

Podzielcie się także swoimi wrażeniami na naszym Instagramie, dodajcie hashtag #boiskojurajskiej