Aktualności

Dwudniowe święto mody w Galerii Jurajskiej

Jesteście ciekawi wiosennych trendów? Macie ochotę zobaczyć prawdziwe modowe show z udziałem m.in. Joanny Horodyńskiej, Macieja Zienia i Mateusza Ziółko? A może chcielibyście skorzystać z porady stylistki i poddać się metamorfozie? Wpadnijcie do nas 25 i 26 marca, będzie się działo! Co dokładnie?


SOBOTA

W sobotę na naszym wybiegu będziecie mieli okazje zobaczyć najnowsze kolekcje naszych najemców. W sumie zaprezentowane zostanie ponad 40 marek - będzie to największe modowe show w Częstochowie. Pokazy będą doskonałą okazją, żeby podpatrzeć wiosenne trendy i zainspirować się do zakupów! Imprezę poprowadzą dla nas prezenterzy Radia ZET , znani z "Dzień dobry bardzo" Agnieszka Kołodziejska i Tomasz Florkiewicz. Początek wydarzenia o godz. 13.00.

Również w sobotę od godz. 15.40 zapraszamy na casting dla małych modeli i modelek. Mogą się na niego zgłaszać dzieci marzące o przygodzie z modą. Ci, którzy najlepiej zaprezentują się przed naszymi jurorami, wystąpią w niedzielnym pokazie! Rozstrzygnięcie castingu zaplanowaliśmy na godz. 18.00. Przez cały dzień najmłodsi będą mogli wziąć udział także w specjalnych warsztatach modowych, podczas których dekorować będą torby zakupowe. Te zaczynają się o godz. 13.15 przy głównej scenie na I-poziomie galerii. Efekty warsztatów zaprezentowane zostaną na scenie w specjalnych prezentacjach pomiędzy pokazami.

Atrakcje nie ominą także II poziomu naszej galerii. Tam powstanie specjalna strefa metamorfoz.  Będzie można w niej zasięgnąć porad  fryzjerów z Akademii Fryzjerskiej Wierzbicki i Schmidt, wizażystów SEPHORA a także stylistki, nie zabraknie także profesjonalnego studia fotograficznego, które udokumentuje Waszą zmianę. Efekty metamorfoz będziemy mogli  natomiast zobaczyć na scenie podczas specjalnego panelu ze stylistką o godz. 14.50 oraz 17.00. Na godz.

Mamy również ciekawostkę dla odważnych. Przez cały dzień organizować będziemy facebookowy konkurs "Fashionable", w którym będzie można zrobić sobie zdjęcie, a następnie poddać swój styl ocenie internautów na naszym fan page. Najciekawsze stylizacje oceniane w sobotę i niedziele nagrodzimy 2 kartami zakupowymi o wartości 500 zł każda. Wyróżnimy nimi jednego pana i jedną panią. To prawdziwy sprawdzian Waszej kreatywności, wyczucia trendów i stylu.

Na wielki finał przygotowaliśmy natomiast koncert zwycięzcy III-edycji  "The Voice od Poland" - Mateusza Ziółko. Mateusz zagra u nas blisko godzinny koncert wypełniony hitami oraz jego autorskim materiałem. Początek koncertu o godz. 19.30


NIEDZIELA

Niedziela zapowiada się równie barwnie. Startujemy o godz. 13.00 warsztatami modowymi dla dzieci, podczas których ozdabiać będziemy torby zakupowe oraz pokazem mody dziecięcej, w którym zaprezentujemy kolekcje naszych najemców.

Z kolei od godziny 14 odbywać będzie się u nas casting The Look of The Year, zapisy do castingu przyjmowane będą od godz. 12. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku zapraszamy do udziału przyszłych modeli i modelki. Warunek? W przypadku dziewczyn należy mieć od 15 do 22 lat i min. 173 cm wzrostu, w przypadku chłopaków od 15 do 26 lat i min. 183 cm wzrostu. Pamiętajcie jednak, że jurorzy oceniać będą nie tylko warunki fizyczne, także osobowość! W tym roku w jury zasiądą: stylistka i prezenterka telewizyjna Joanna Horodyńska, uznany projektant mody Maciej Zień, a także częstochowianin Robert Kapica, zwycięzca światowego finału The Look of The Year w 2016 roku.

W przerwach między castingami zaplanowaliśmy natomiast wiosenne pokazy mody. Będzie mieli okazję zobaczyć najnowsze trendy w modzie damskiej i męskiej. W sumie w dwa dni ponad 40 marek zaprezentuje swoje najnowsze kolekcje. 

Podobnie jak w sobotę, także w niedzielę do Waszej dyspozycji na II poziomie będzie strefa metamorfoz, w której będziecie mogli oddać się w ręce fryzjerów z Akademii Fryzjerskiej Wierzbicki&Schmidt, wizażystów Douglasa stylistki, a także fotografa. Efekty metamorfoz zaprezentujemy na scenie podczas 2 panelów ze stylistką o godz. 15.25 oraz 17.00.

Nie zabraknie także konkursu "Fashioable", udział w nim możecie wziąć zgłaszając się na II-poziom galerii. Na godz. 18.30 zaplanowaliśmy natomiast rozstrzygnięcie zabawy, a także wielki finał The Look Of The Year, podczas którego jurorzy ogłoszą zwycięzców castingu.

UWAGA!

W niedzielę nasza galeria będzie wyjątkowo czynna do godz. 21. W trakcie imprezy będziecie mieli także okazję skorzystać z atrakcyjnych rabatów, przygotowanych przez naszych najemców.

Zapraszamy!