Aktualności

Wyprzedaże w Galerii Jurajskiej

W Galerii Jurajskiej czekają na Was wielkie zimowe wyprzedaże i magiczne słowo "SALE" w każdej ze sklepowych witryn.

Jeśli macie od dawna upatrzoną kurtkę, spódnicę lub sukienkę, spodobały się Wam buty znanej marki lub elegancka torba, teraz jest okazja, żeby kupić je po atrakcyjnej, niższej cenie.  W Ponad 150 sklepach Galerii Jurajskiej ruszyły właśnie wielkie, zimowe wyprzedaże.

Czego możemy się spodziewać?

Sklepy obniżyły ceny m.in. na ubrania, buty i dodatki, kosmetyki, książki, akcesoria domowe, a nawet na biżuterię i elektronikę.  Specjalne oferty przygotowały także punkty usługowe. Zakupy z dużym rabatem zrobimy zarówno w sklepach z ubraniami, dodatkami, u jubilerów, w księgarni, jak również w sklepach z wyposażeniem wnętrz. Obniżki zaczynają się od -30 proc i sięgają nawet -70 proc. Przecenami objęte są przede wszystkim rzeczy z jesiennych i zimowych kolekcji. Co nie znaczy, że będziemy mogli nimi cieszyć się tylko w mijającym sezonie.

Wyprzedaże to doskonała okazja na to, aby już dziś upolować ubrania czy dodatki, które będą modne tej wiosny, to również rewelacyjna okazja, żeby doposażyć swój dom lub mieszkanie wydając znacznie mniej np. na ozdoby czy zastawę. Wyprzedaże są także świętem dla bibliofili, warto wtedy sięgnąć po swojego ulubionego autora i kupić np. wszystkie jego książki.

Do dzieła! Nie zapomnijcie się pochwalić swoimi zdobyczami na Instagramie i Facebooku #wyprzedażejurajskiej